2009/2010

Verseny megnevezése   Helyezés      Verseny jellege   
      A Vári Emil Általános Iskola által szervezett „Funny Spring” angol nyelvi ének verseny: Dancs Nikoletta.        2. hely városi
A Vári Emil Társulási Általános Iskola Várday István Tagintézmény és Ökoiskola által szervezett "Koi Márta Emléktorna" III. korcsoportos leány  atlétika verseny 5. hely városi
A Vári Emil Társulási Általános Iskola Várday István Tagintézmény és Ökoiskola által szervezett "Koi Márta Emléktorna" III. korcsoportos fiú atlétika verseny 3. hely városi
A Vári Emil Társulási Általános Iskola Várday István Tagintézmény és Ökoiskola által szervezett "Koi Márta Emléktorna" felső tagozatos sor- és váltóverseny 5. hely városi
A Városi Könyvtár által szervezett „Magyarország 5 éve az Európai Unióban” rajzpályázat: Szeregnyi Vivien. 1.hely városi
A Vári Emil Társulási Általános Iskola Várday István Tagintézmény és Ökoiskola által szervezett „Föld napja” c. rajzpályázat: Rozinka Renáta. 1.hely városi
Városkörzeti Informatika Verseny.  Juhász Dóra. 4. hely városkörzeti
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny : Kiss Emőke 2. hely városkörzeti
Teichmann Vilmos Megyei Biológiai Verseny A csapat tagjai: Kiss Emőke, Kertész Alexandra, Koncz Petra Sára, Kozma Bence. A csapat tagjai: Kertész Zsolt, Rozinka Renáta, Csubák Ramóna, Sebők Erika. 2. és 6. hely. megyei 
Ambróczy Géza Matematika Verseny: Kiss Emőke, Csubák Ramóna. 3. hely megyei 
Zrínyi Ilona Matematika Verseny: Kiss Emőke, Csubák Ramóna. 7. hely megyei 
Bolyai Matematika Csapatverseny Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei fordulója. A csapat tagjai: Csubák Ramóna, Kiss Emőke, Lizák Noémi, Sebők Erika. 5.hely. megyei 
Bendegúz Nyelvész Verseny : Csubák Ramóna ; Kiss Emőke  ; Koncz Petra Sára, Sebők Erika. 4. és 9. hely megyei 
„Nyelvünkben élünk” Magyar nyelvi Verseny Juhász Dóra  2.hely megyei 
Az Apáczai Kiadó és a Szivárvány Heted 7 Határon gyermeklap által szervezett „Az államalapító Szent István” c. komplex tanulmányi verseny o: Csintalan Dávid. 16. hely országos
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia : Mozga Andrea, Vincze Laura Luca  3. és13. hely országos
Arany János Magyar nyelvi Verseny: Kiss Emőke ; Csubák Ramóna ; Koncz Petra Sára. 3. és11. hely országos

2008/2009

Verseny megnevezése Helyezés Verseny jellege
    A Somogyi Rezső Általános Iskola Által szervezett " Szép magyar beszéd" c. verseny: Csubák Ramóna       3. hely     városi
Vári Emil Általános Iskola által szervezett informatika verseny: Kertész Alexandra, Juhász dóra 2. és 3. hely városi
  A Városi Könyvtár által szervezett Európai Unióról szóló verseny: Csubák Ramóna, Kiss Emőke, Zán Cintia, Sebők Erika    4. hely városi
Teichmann Vilmos Megyei Rajzverseny: Rozinka Renáta, Disztós Tamás 2. és 3. hely megyei
Ambróczy Géza Megyei Matematika Verseny 2. és 3. hely megyei
Vértesi Géza Megyei Matematika Verseny: Csubák Ramóna, Kiss Emőke 2. és 4. hely megyei
Teichmann Vilmos Megyei Biológiai Verseny  Szikszai Eszter, Kertész Alexandra, Koncz Petra, Veres Henrieta 4. hely megyei
Zrínyi Ilona Megyei Matematika Verseny: Csubák Ramóna 10.hely megyei
Alapműveleti Megyei Matematika Verseny: Kiss Emőke 6. hely megyei
    „Föld napja” Megyei Környezetvédelmi és földrajzi verseny: Mozga Mónika, Szeregnyi Vivien, Mozga andrea, Koncz Petra     7. hely megyei
„Föld napja” Megyei Környezetvédelmi és földrajzi verseny: Szeregnyi Vivien 3. hely megyei
"Nyelvünkben élünk" Verseny: Kocsis Brigitta 5. hely megyei
Bolyai matematika verseny: Csubák Ramónna. Kiss Emőke, Lizák Noémi, Sebők Erika 1. hely országos

2007/2008

Verseny megnevezése Helyezés Verseny jellege
Észforgató Matematika Verseny: Orgován Ferenc 2. hely városi
Kazinczy szépkiejtési verseny: Szikszai Eszter 3. hely városi
Tó túra: Frankovics Attila  1. hely városi
Hangosolvasási Verseny: Csubák Ramóna, Kis Ernő 2. és 4. hely városkörzeti
Megyei Helyesírási Verseny: Dancs Tibor 6.hely megyei
Teichmann Vilmos Megyei Biológiai Verseny A csapat tagjai: Veres Henrietta, Kocsis Brigitta, Szikszai Eszter, Kertész Alexandra illetve Findrik Nóra, Disztós Tamás, Koncz Petra, Rozinka Renáta. 3. és 4. hely megyei
Megyei Helyesírási Verseny: Kiss Emőke, Zán Cintia 2. és 5. hely megyei
Bolyai Matematika Verseny  3. hely megyei
Bendegúz Nyelvész Verseny : Orgován Ferenc 8. hely megyei
Teremlabdarúgás IV. korcsoportos fiú Megyei Elődöntő 2. hely megyei
Föld napi rajzpályázat: Veres Henrietta, Disztós Tamás 2. és 3. hely megyei
Megyei Környezetvédelmi és földrajzi verseny: Veres Henrietta 9. hely megyei
Teichmann Megyei Biológia Verseny: Veres Henrietta, Kocsis Brigitta, Szikszai Eszter, Kertész alexandra 3. hely megyei
"Talpra magyar" országos komplex tanulmányi verseny 3. hely országos

2006/2007

Verseny megnevezése Helyezés Verseny jellege
  Városi Kupa Teremfoci Bajnokság: Csubák dávid, Frisku Dániel, Szabolcsi Gergő, Szabó Gábor, Szilágyi Ferenc    2. hely városi
Városi Mesemondó Verseny: Koncz Petra Sára, Filó Nóra 2. és 3. hely városi
Vár Kupa Teremfoci  2. hely városi
Területi kerékpárverseny 3. hely városi
Városi szavalóverseny: Csubák Ramóna 3. hely  városi
Várday István Tagiskola és Ökoiskola által szervezett angol nyelvi verseny 2. hely városi
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia Anyanyelvi Verseny: Veress Attila, Koncz Petra Sára  arany fokozat megyei
„Föld napja” rajzpályázat: Disztós Tamás 1.hely megyei
Szép Beszéd Kazinczy Verseny : Szikszai Eszter, Szilmai Alexandra 2. és 3. hely megyei
Teichmann Vilmos Megyei Környezetvédelmi Verseny. A csapat tagjai: Orosz Tibor, Kiss Emőke, Rozinka Renáta, Kurucz Dóra.illetve Csubák Ramóna, Zán Cintia, Kozma Bence, Koncz Petra Sára 2. és 4. hely megyei
Megyei Katasztrófavédelmi Verseny 9. hely megyei
Zrínyi Ilona Megyei Matematika Verseny: Csubák Ramóna, Kiss Emőke. 3. és 4. hely megyei
"Földünk és környezetünk" környezetvédelmi verseny. A csapat tagjai: Kantár Eszter, Szikszai Eszter, Szilmai Alexandra, Kurucz Henrietta. 11. hely megyei
Jedlik Ányos Fizika verseny  11. hely regionális

2005/2006

Verseny megnevezése Helyezés Verseny jellege
Mikulásnapi sportverseny 2. hely városi
Katasztrófavédelmi verseny: Csubák Dávid, Frisku Dániel, Szabolcsi Gergő, Szabó Gábor 7. hely városi
Számítástechnikai verseny: Frisku Dániel 8. hely városi
Történelmi verseny: Kassa Bernadett, Kurucz Henrietta, Szabó Gábor, Szilvási Roland 6. hely városi
Váci Mihály Általános Iskola által szervezettszavalóverseny: Vígh Vanessza 3. hely városi
Váci Mihály Általános Iskola által szervezett rajzverseny: Veres Henrietta 3. hely városi
Szavalóverseny: Juhász Dóra 3. hely városi
Hangosolvasási verseny: Kocsis Brigitta 3. hely városi
Környezetvédelmi rajzpályázat: Veres Henrietta 3. hely városi
Mesemondó verseny: Csubák Ramóna 3. hely városi
Somogyi Rezső Általános Iskola által szervezett irodalmi pályázat: Kassa Bernadett  3. hely városi
Somogyi Rezső Ált Iskola által szervezett rajzpályázat: Veres Henrietta 2. hely városi
Hangosolvasási Verseny: Szikszai Alexandra 2. hely városi
Teichmann Vilmos szavalóverseny: Vígh Vanessa, Csubák Ramóna. 2. hely városi
Szavalóverseny: Frindik Nóra 2. hely városi
Észforgató Matematika Verseny: Kiss Emőke 6. hely megyei
Teichmann Vilmos Megyei Környezetismereti Verseny. A csapat tagjai:Rozinka Renáta, Farkas Zsófia, Kertész Alexandra, Szeregnyi Vivien. 4. hely megyei
Környezetvédelmi és földrajz verseny: Demeter Brigitta, Demeter Renáta, Kurucz Henrietta, Szikszai Eszter 9.hely megyei
Jedlik Ányos fizika verseny: Kiss Emőke 9. hely megyei
Teichmann Vilmos Megyei Biológiai Verseny. A csapat tagjai:Dancs Vivien, Demeter Brigitta, Filó Nóra, Szabó Gábor. 4. hely megyei